بدون هزینه تفریح کنید


روابط اجتماعی خیلی مهم هستند. باعث میشوند که احساس خوبی پیدا کنید و شاد باشید. جالبی این روابط هم این است که شما هیچ انتظار مالی از آنها ندارید اما با تمام وجود برایشان وقت میگذارید. راه های مرسوم خوش گذرانی با دوست ها میتواند خیلی هزینه بر باشد و باعث شود که کمتر دور هم جمع بشوید. اما ما بیست راه حل خلاقانه برای خوش گذرانی داریم که هزینه آنها صفر تومان می شود! با من همراه باشید.

 

فیلم دیدن در خانه

این یک راه حل سنتی است. چرا وقتی میتوانید با دوستانتان جمع بشوید و وسط خونه دراز بکشید و فیلم ببینید باید کلی بلیط گران قیمت بخرید و معذب باشید. داد بزنید، بلند بخندید و با خیال راحت کلی خوراکی بخورید. این برای یک شب فوق العاده میسازد.

 

بازی های شبانه

یک بازی ساده کارتی، منچ، چشمک یا هر بازی دیگری میتواند راه حلی عالی باشد که کلی باهم خوش بگذرانید.

 

نوآوری برای تدارک شام

به جای اینکه طبق روال از همه با یک غذا پذیرایی کنید، میتوانید با انتخاب غذاهای مختلف و باب طبع هرکدام از دوستانتان حسابی غافلگیرشان کنید. اگر برای همه قرارهایتان به این کار عادت کنید همیشه برای دور هم جمع شدن لحظه شماری می کنید.

 

بازی های کامپیوتری

این را خیلی پیشنهاد می کنم. هرکسی عاشق فوتبال بازی کردن است. میتوانید به سلیقه جمع بازی های گروهی انتخاب کنید و با تجهیزات جدید که الان توی هر خانه ای پیدا میشود، کلی بخندید و لذت ببرید.

 

بازی های گروهی

با دوستانتان بازی های گروهی کنید و قرار بگذارید که هرکسی بازنده بود بقیه را به یک بستنی مهمان کند. این باعث میشود صمیمیتتان چند برابر بشود. هیجان هم دارد چون همیشه دوست دارید برنده باشید.

 

گشتن در جمعه بازار

در زمانی که پاساژهای بزرگ و رنگارنگ همه جا را اشغال کرده شاید خنده دار به نظر برسد. اما باید به جمعه بازار سر بزنید تا شگفت زده شوید. فقط خوب چشمانتان را باز کنید، حسابی بگردید ولی خرید نکنید. فقط دیدن این بازار به تنهایی پر از هیجان است.

 

قدم زدن در پارک

با یک پیاده روی ساده می توانید از هوای تمیز، ورزش و کنار دوستانتان بودن لذت ببرید. حتی یک تومان هم خرج ندارد.

 

دوچرخه سواری

اگر شهر شما امکانی برای دوچرخه سواری و مسیرها فراهم کرده این امکان را از دست ندهید. می توانید این کار را با دوستانتان انجام بدهید. دوچرخه سواری بلد نیستید؟ بهانه خوبی دارید که سریع تر یاد بگیرید.

 

موزه های رایگان

روزهایی در سال هستند که بازدید از موزه ها رایگان است. میتوانید شاهکارهای تاریخی و فرهنگی بسیاری را در کنار دوستانتان تجربه کنید و از دیدن آنها شگفت زده شوید.

 

اسکیت سواری

ممکن است خیلی عجیب و غریب به نظر برسد، اما یادآور روزهای شادی از زندگی ماست. چرا تلاش نمیکنید دوباره این خاطرات را زنده کنید؟

 

تست خوراکی های جدید

امتحان کردن خوراکی های جدید میتواند لذت بزرگی باشد. به اطرافتان نگاه کنید. جشنواره های غذا یا غرفه های مختلف حاضر هستند برای جذب شما بهتان از نمونه غذاهایشان بدهند. میتوانید با دوستانتان به اینطور مکان ها بروید و از تجربه های جدید مجانی لذت ببرید.

 

موسیقی خیابانی

برخی از گروه ها معمولا در خیابان های پر رفت و آمد موسیقی اجرا می کنند. می توانید از این فرصت برای موسیقی گوش دادن و تفریح لذت ببرید!

 

گردش در شهر

احتمالا شهری که در آن زندگی می کنید را کامل ندیده اید. از یک نقطه شروع کنید و در شهر گردش کنید. این تجربه گروهی خیلی چیز های جدید به شما نشان میدهد.

 

اجراهای رایگان

همیشه در شهر اجراهای رایگان زیادی وجود دارند. می توانید چند تا از آنها را شناسایی کنید و با دوستانتان یک بعداز ظهر هیجان انگیز را تجربه کنید.

 

تماشای ستاره ها

شاید آلودگی های نوری در شهر باعث بشود نتوانید خوب ستاره ها را تماشا کنید. می توانید با دوستانتان به خارج از شهر بروید و از تماشای آسمان صاف شب و ستاره ها لذت ببرید.

 

خدمات داوطلبانه

می توانید با این چالش که یک روز را اختصاص به کمک به همنوعانتان بدهید، روزتان را باارزش بگذرانید.

 

سورتمه سواری

فرقی نمیکنه با چه وسیله ای باشد. پلاستیک، تیوپ و... اگر برف دارید این موقعیت را از دست ندهید.

 

استراحت در ساحل

اگر در شهرتان به ساحل دسترسی دارید حتما ازش استفاده کنید. پر انرژی تان میکند. اگر در شهر ساحلی نیستید، به پارک، جنگل و یا دریاچه های مصنوعی بروید.

 

پیک نیک

یک پیک نیک به یادماندنی همیشه ایده ی خوبی است. به جای اینکه به رستوران گرانی بروید و پول هایتان را خرج کنید، یک غذای ساده خوشمزه ایده بهتری برای دور هم بودن با دوستان است.

 

بهترین لحظه ها در خانه

چرا همیشه به دنبال خوشحالی در خارج از خانه هستید؟ می توانید از دوستانتان دعوت کنید تا فقط دور هم باشید و حرف بزنید.

دیدگاه شما