هتل جنگلی سالاردره


در حال حاضر که کلان شهرها با کردار نادرست زمین، آسمان و مظاهر طبیعت را آلوده کرده و روان مردم را مکدر ساخته اند، مردم برای التیام روح آزرده خود به دامن طبیعت پناه می برند تا قدری آرامش پیدا کنند.

برای پیدا کردن آرامش پیشنهاد می کنیم در هتل جنگلی سالاردره در اعماق جنگل های مازندران اقامت کنید. مجموعه هتل چهار ستاره سالاردره در ۱۲ کیلومتری جنوب ساری در جاده ساری به سمنان نزدیک به رودخانه سالاردره قرار گرفته است. در این هتل با آواز پرندگان از خواب بیدار می شوید و وقتی از پنجره اتاقتان به بیرون نگاه کنید، رنگ هایی که اطراف این هتل را فراگرفته اند چشم هایتان را مسحور خود می کند.

استنشاق هوای مطبوع، جان دوباره ای به شما می بخشد و اینگونه به گوهر وجودیتان نزدیکتر می شوید. در واقع هتل سالاردره برای تحقق پیوند دوباره مردم با طبیعت و برای رفاه و آسایش آنان آماده انجام هرگونه خدمتی است. در ادامه امکانات این مجموعه را به شما معرفی می کنیم.

سالن همایش هتل سالاردره در فضایی رسمی امکان تصویربرداری و صدابرداری از مراسمات مختلف را دارد و با سیستم صوتی مطلوب و مناسب میزبان جلسات میهمانان این هتل است.

تالار هتل جنگلی سالاردره با گنجایش پذیرش یک هزار نفر، مکانی مناسب و آرام برای برگزاری جشن ها، عقد و عروسی، ولیمه، همایش، سمینار، کنفرانس در دوسالن مجزا است.

رستوران هتل سالاردره با طبخ انواع غذاهای خارجی، ایرانی و محلی خوش طعم در محیطی آرامش بخش آماده پذیرایی از مسافران عزیز این هتل است.

سوئیت و اتاق خواب دوبلکس با امکانات رفاهی عالی و فوق العاده در طبیعت سبز و رویایی سالاردره که اقامت شما را به یاد ماندنی می کند.

کافی شاپ هتل جنگلی سالاردره در محیطی فرح بخش و آرام با ارائه انواع نوشیدنی هـای ایرانـی و خارجـی آمـاده پذیـرایی است.

فروشگاه هتل سالاردره ارایه کننده صنایع دستی هنرمندان استان مازندارن است که علاقمندان می توانند به عنوان سوغات برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنند.

مجموعه تفریحی ورزشی هتل که دارای زمین ورزش روباز، سالن بیلیارد و سایر امکانات ورزشی در طبیعتی زیبا است.

دیدگاه شما