رستوران دیبا یکی از زیباترین رستوران های سنتی تهران در هتل اسپیناس پالاس


اگر به دنبال تجربه‌ای خاص در محیطی سنتی و زیبا با غذاهایی با کیفیت هستید، رستوران سنتی دیبای هتل اسپیناس پالاس را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 

رستوران دیبا رستورانی سنتی در هتل اسپیناس پالاس تهران در محله سعادت آباد، میدان بهرود است. پس از ورود به لابی هتل بوسیله یکی از آسانسورها می توانید به این رستوران بروید. بلافاصله بعد از ورود به رستوران معماری اصیل ایران، فضای سنتی و دکوراسیون زیبا آن که از المان های قدیمی تشکیل شده نظر شما را به خود جلب می کند.  به کار بردن شیشه رنگی و کاشی های رنگارنگ شما را یاد معماری پارسی سنتی می اندازد. برخی از نقاشی های ایرانی که به سبک قهوه خانه ای کشیده شده اند نیز در رستوران دیده می شود. موسیقی زنده ایرانی نیز از جذابیت های دیگر این رستوران به شمار می رود.

 

 

در منوی رستوران غذاها و چاشنی های متنوع ایرانی پیدا می شود. پیش غذاهای ایرانی، غذاهای اصلی ایرانی ، انواع کباب ایرانی، انواع خورشت ایرانی، غذاهای دریایی، دسر، نوشیدنی های سرد و گرم، بوفه سالاد و بوفه غذای گرم در منوی این رستوران یافت می شوند.

 

 

این رستوران در رده قیمتی بالا و لوکس قرار دارد و همه روزه از ساعت 12:30 تا 22:30 آماده پذیرایی از میهمانان خود می باشند.

 

 

امکان رزرو رستوران به صورت آنلاین نیز از طریق وب سایت خود هتل اسپیناس نیز برای برگزاری جشن ها و میهمانی های شما نیز وجود دارد.

مهدیمیگه : خیلی خوب
پاسخ
دیدگاه شما