هتل عجیب و دیدنی "پری دودکش" در ترکیه


از زمان کودکی تا به حال داستان های زیادی از جن و پری ها شنیده ایم، که همیشه با هیجان فراوان همراه بوده است. در این مطلب می خوایم  شما را به هتل جادویی جن و پری ها ببریم.

هتل ” پری دودکش” ، هتلی سنگی در شهر تاریخی و دیدنی کاپادوکیا ترکیه است که قدمتی ۱۵۰۰ ساله دارد و به نظر می رسد که جادوی پری ها هنوز هم در آن وجود دارد.

 

 

این هتل زیبا، مکانی دلنشین و آرام برای خانواده و زوج هایی که به کاپادوکیای ترکیه سفر می کنند، هست. اتاق های هتل با روتختی های زیبا، فرش های فوق العاده و وسایل رنگی تزئین شده اند و همچنین شما می توانید آنجا را مانند خانه خود دانسته و حتی در آنجا با کتری برای خود چایی درست کنید.

محیط گرم و صمیمی در قلب کوهستان همراه با اتاق هایی با دکوراسیون سنتی و ظرفیت های مختلف، که دارای تمامی امکانات رفاهی، اینترنت رایگان و تراسی رو به منظره ای رویایی از دره ی کاپادوکیا هستند، همه این موارد در کنار هم جمع شده تا به شما جادوی پری ها را نمایش دهند. همانطور که تاریخچه هتل می گوید، اتاق هایی که میهمانان شب را در آن می گذرانند، قسمتی از صومعه ای پنهان شده در دل سنگ هایی است که ۱۵۰۰ سال قدمت دارند و چه چیزی می تواند بهتر از اقامت در هتلی تاریخی در دل کوه آنه هم در شهری تاریخی باشد.

در این هتل به هیچ عنوان حوصله ی شما سر نمی رود، می توانید برای بازدید از دودکش های جن و پری کمی کوهپیمایی و یا اسب سواری در دره را تجربه کنید و یا شب را به تماشای ” رقص سماع ” بروید. از همان ساعات اولیه صبح هم آسمان، از بالن های زرد و سبزی که گردشگران را برای تماشای هرچه بهتر دره به ارتفاع برده اند، رنگی می شود.

دیدگاه شما