راهنمای سفر به کیش با خودروی شخصی


دیگر چیزی به تعطیلات شیرین نوروز باقی نمانده است. بخاطر شلوغی قطارها و قیمت بالای بلیت های هواپیما، این تعطیلات فرصتی مناسب برای بستن چمدان ها و راهی سفر شدن با خودرو شخصی تان می باشد.

جزیره کیش که آن را به عنوان نگین خلیج فارس می نامند، یکی از بهترین مقاصد سفرهای نوروزی می باشد. سفر به این جزیره زیبا در ایام نوروز با خودروی شخصی خودتان با اینکه کمی زمانبر تر از سفر هوایی است ولی در عین حال سفری جذاب و لذت بخش و ارزش حداقل یکبار امتحان کردن را دارد.

تنها راه دسترسی به جزیره کیش از طریق مسیرهای دریایی می باشد پس مسافران و گردشگران علاقمند به سفر زمینی به کیش می توانند به همراه وسیله شخصی خود از طریق یکی از بنادر چارک، لنگه و یا آفتاب از راه دریا با شناورهای ایمن و مدرن با خودروی شخصی خود در قبال پرداخت هزینه ای وارد جزیره کیش شوند و با وسیله شخصی خود با آرامش به تماشای تمام نقاط دیدنی جزیره بروند و از سفر خود بیشتر لذت ببرند.

در این جزیره اقامتگاه های مناسب زیادی شامل 50 هتل و مرکز اقامتی وجود دارد، پس نگران محل اقامت خود نباشید. همه ساله با هماهنگی سازمان منطقه آزاد کیش، همه ی امکانات برای استقبال هرچه بهتر از مسافرین نوروزی فراهم می گردد تا بتوانید با آرامش خیال به سفر بروید.

برای اطلاع از هزینه های لندیگراف برای حمل خودرو با سرنشین و مدت اقامت در جزیره کیش روی لینک زیر کلیک کنید:

اطلاعات کامل شناورها به مقصد کیش

 

 

دیدگاه شما